th

«بالاترین»، و سایتهای ضد انقلاب، سند مخالفت ژورنال دشمن با منتقدین رایتل + تصویر

اینکه چرا حامیان راه اندازی رایتل، طیف گسترده ای است که یک سوی آن می تواند به «بالاترین، روزآ«لاین و دیگربان» برسد، سوالی است که مسوولین مسلمان رایتل، باید پاسخگوی آن باشند.

در حالی که سایت های ضد انقلاب و معاند نظام اسلامی، تلاش بسیاری در راستای سانسور شادی خود از راه افتادن اپراتور نسل سوم تلفن همراه (رایتل) می کنند، بالاخره سایت معاند و ضد خدا و اهل بیت «بالاترین» طاقتش طاق شد و در برابر یکی از خبرهای تولید شده از سوی منتقدین رایتل، واکنش نشان داد.

به گزراش خبرنگار فضای مجازی سراب رایتل، در پی نشر خبر «نصب و راه‌اندازی رایتل، بسترسازی برای فسادِ مضاعف است» تیم رسانه ای معاندین دست به کار شد و سایت آلوده بالاترین و سایت دگر اندیش دیگربان، و حتی برخی سایتهای غافل داخلی با انتخاب تیترهایی مشابه بالاترین، اقدام به تمسخر سخنان آیت الله ممدوحی از اعضای خبرگان رهبری و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم نمودند.

sr.bala

این در حالی است که پرونده سایت بالاترین تلنبار از توهین به اهل بیت علیهم السلام و مقدسات تشیع و اسلام است. اما اینکه چرا حامیان راه اندازی رایتل، طیف گسترده ای است که یک سوی آن می تواند به «بالاترین» و «دیگربان» برسد، سوالی است که مسوولین مسلمان رایتل، باید پاسخگوی آن باشند. سایت ضد انقلاب روزآنلاین نیز به جمع مخالفان منتقدین رایتل پیوست و ابراهیم نبوی، به تمسخر یکی از علمای منتقد رایتل پرداخت.

sr.e

این در حالی است که پیشتر، مراجع معظم تقلید در موضعی حاکی از عمق بصیرت فرهنگی و شجاعت، فتوای تحریم راه اندازی رایتل را صادر کرده بودند.

از سویی کارشناسان مختلف امنیتی، سایبری، فرهنگی، تربیتی، روان شناسی ، مشاوره و خانواده و غیره، نگرانی خود را از راه اندازی رایتل و مخاطرات زیانبار آن اعلام کرده بودند.

پایگاه «سراب رایتل» به طور متمرکز در نقد و بررسی علمی پیامدهای رایتل فعالیت می کند. بخشی از پژوهش های این پایگاه، که تاکنون فرصت انتشار یافته است، مربوط به اعترافات حیرت آور معتبرترین مراکز جهانی؛ مانند اتحادیه اروپا، شرکت تحقیقاتی آووم بریتانیا، روزنامه گاردین انگلیس، روزنامه دی ایج استرالیا و اعترافات ژنرال کارترایت آمریکایی در افغانستان است.

تیتر این اعترافات یا مفهوم آن تا حدی گویای عمق فاجعه فحشا و استهجان نسل سوم تلفن همراه است، و قدرت جنگ اطلاعاتی و تغییر هویت ملتها است.

روزنامه«The Age» استرالیا: «نسل سوم موبایل، خانه جدید پُرنوگرافی»!

روزنامه گاردین: «فحشاء، راز کثیفی که تکنولوژی جدید را جهت می دهد».

سند رسمی اتحادیه اروپا: همکاری شرکت ها نسل‌سوم‌ارتباطات اروپا با شرکت‌های فحشا

ژنرال آمریکایی: از تمام هزینه ها در افعانستان، امیدها به راه اندازی نسل جدید تلفن همراه است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>